Ceník

Ceník je platný od 23.4.2018.

Pro zobrazení ceníku platného do 23.4.2018 klikněte zde.

Provize pro Prodejtodal.cz za prodej 1 ks zboží

Prodejní cena zboží je menší než 59,- Kč 100% z prodejní ceny
Prodejní cena zboží je 59,- Kč a vyšší 59,- Kč + 35 % z prodejní ceny
Prodejní cena je vyšší než 2 000,- Kč 59,- Kč + 35 % z prodejní ceny do 2 000,- Kč + 10 % z prodejní ceny nad 2 000,- Kč

Kompletní zpracování a prodej

Vyfocení, otestování, popis položky, návrh prodejní ceny, zařízení prodeje a odeslání zboží novému majiteli. Hrazeno z provize za prodej zboží

Odvoz vašich věcí k nám

Vyzvednutí zboží k prodeji přepravní službou 1) 199,- Kč / balík
Vyzvednutí zboží našim vlastním řidičem po Praze 2) 499,- Kč / svoz

Osobní předání není možné. Můžete nám ale zaslat zboží poštou, nebo kurýrní službou na vlastní náklady.

1) Nic neplatíte předem, poplatek bude uhrazen z výnosů prodeje vašeho zboží. Počet balíků ve svozu není omezen. Věci je třeba předem připravit a zabalit. My objednáme kurýra a pošleme ho ve vámi zvolený termín na adresu, kterou určíte.

2) Nic neplatíte předem, poplatek bude uhrazen z výnosů prodeje vašeho zboží. Počet balíků ve svozu není omezen. Věci není třeba předem balit, ani chystat. Náš řidič přiveze vlastní krabice a pomůže Vám se zabalením věcí.

Úkony nad rámec provizního ceníku

Vyskladnění zboží před uvedením do prodeje 3) ZDARMA
Vyskladnění už zpracovaného zboží 4) 39,- Kč *
Osobní vyzvednutí věcí ve skladu v Hradci Králové 5) ZDARMA
Ekologická likvidace neprodejných věcí / věnování neprodejných věcí charitě ZDARMA
Úprava popisu už zpracované položky 6) 29,- Kč
Rozdělení, nebo sloučení dvou a více položek na vaši žádost 99,- Kč

3) Poplatek neúčtujeme pro položky, které při zpracování svozu vyhodnotíme jako neprodejné (uvidíte je po přihlášení pod Vašim účtem v sekci Moje věci > Rozhodněte) a Vy je budete chtít poslat tyto položky zpět.

4) Poplatek za vyskladnění už zpracovaných položek (nafocené, otestované, popsané, naceněné a předané k Vám na schválení) účtujeme na základě Vaši žádosti o vrácení zboží zpět k Vám. Za každou takto vyskladněnou položku si účtujeme 39,- Kč.

* Poplatek za vyskladnění už zpracovaných položek účtujeme od 14.5.2018. Pokud uvažujete o tom, že byste nějaké zboží chtěli zpět, nezmeškejte tento termín! Žádosti na vrácení zboží po tomto datu už budou zpoplatněny.

5) Pokud nechcete, nebo nemůžete vyzvednout osobně, můžeme Vám zboží zaslat na Vaši adresu. Zasíláme Českou poštou a to za 159,- Kč za každý odeslaný balík. Informaci o počtu balíků Vám dáme předem. Bude-li se jednat o nadrozměrnou položku, kterou nelze zaslat službou Balík do ruky od České pošty, zašleme zboží na paletě za 699,- Kč.

6) Úprava popisu znamená, že na Vaši žádost změníme text popisu, nebo upravíme fotografie. Jelikož ale existují omezení, které pro obsah či formu vyžadují prodejní kanály (např. odkarla.cz, aukro, bazoš, sbazar, letgo atd…) které používáme pro prodej Vašeho zboží, vyhrazujeme si finální rozhodnutí o tom, zda požadované úpravy na Vaši žádost skutečně provedeme. Účtujeme pouze ty úpravy, které na Váš podnět skutečně realizujeme. Poplatek neúčtujeme, pokud se jedná o faktické chyby.