Ceník

Ceník je platný od 1.4.2019.

Pro zobrazení ceníku platného do 31.3.2019 klikněte zde.

Provize pro Prodejtodal.cz za prodej 1 ks zboží

Prodejní cena zboží je menší než 59,- Kč 100% z prodejní ceny
Prodejní cena zboží je 59,- Kč a vyšší 59,- Kč + 35 % z prodejní ceny
Prodejní cena je vyšší než 2 000,- Kč 59,- Kč + 35 % z prodejní ceny do 2 000,- Kč + 10 % z prodejní ceny nad 2 000,- Kč

Kompletní zpracování a prodej

Vyfocení, otestování, popis položky, návrh prodejní ceny, zařízení prodeje a odeslání zboží novému majiteli. Hrazeno z provize za prodej zboží

Skladování

První dva měsíce (60 dní) od zahájení prodeje položky je skladování ZDARMA. Dále probíhá účtování 1x za měsíc. Násobí se počet položek v dané velikostní kategorii počtem dní v měsíci, po které byla daná položka skladována. Výsledkem je celkový počet dní za všechny položky. Modelový příklad, jak je účtováno skladování, najdete v častých dotazech.

Skladování malé položky 1) 0.10 Kč / den
Skladování střední položky 1) 0.20 Kč / den
Skladování velké položky 1) 0.30 Kč / den

1) Malá položka = nejdelší strana produktu má do 30 cm (včetně)
Střední položka = nejdelší strana produktu má do 60 cm (včetně)
Velká položka = nejdelší strana produktu má více než 60 cm

Odvoz vašich věcí k nám

Vyzvednutí zboží k prodeji přepravní službou 1) 199,- Kč / balík
Vyzvednutí zboží našim vlastním řidičem po Praze 2) 499,- Kč / svoz

Osobní předání není možné. Můžete nám ale zaslat zboží poštou, nebo kurýrní službou na vlastní náklady.

1) Nic neplatíte předem, poplatek bude uhrazen z výnosů prodeje vašeho zboží. Počet balíků ve svozu není omezen. Věci je třeba předem připravit a zabalit. My objednáme kurýra a pošleme ho ve vámi zvolený termín na adresu, kterou určíte.

2) Nic neplatíte předem, poplatek bude uhrazen z výnosů prodeje vašeho zboží. Počet balíků ve svozu není omezen. Věci není třeba předem balit, ani chystat. Náš řidič přiveze vlastní krabice a pomůže Vám se zabalením věcí.

Úkony nad rámec provizního ceníku

Vyskladnění zboží před uvedením do prodeje 3) ZDARMA
Vyskladnění už zpracovaného zboží 4) 39,- Kč *
Ekologická likvidace neprodejných věcí / věnování neprodejných věcí charitě ZDARMA
Úprava popisu už zpracované položky 5) 29,- Kč
Rozdělení, nebo sloučení dvou a více položek na vaši žádost 99,- Kč

3) Poplatek neúčtujeme pro položky, které při zpracování svozu vyhodnotíme jako neprodejné (uvidíte je po přihlášení pod Vašim účtem v sekci Moje věci > Rozhodněte) a Vy je budete chtít poslat tyto položky zpět.

4) Poplatek za vyskladnění už zpracovaných položek (nafocené, otestované, popsané, naceněné a předané k Vám na schválení) účtujeme na základě Vaši žádosti o vrácení zboží zpět k Vám. Za každou takto vyskladněnou položku si účtujeme 39,- Kč.

* Poplatek za vyskladnění už zpracovaných položek účtujeme od 14.5.2018. Pokud uvažujete o tom, že byste nějaké zboží chtěli zpět, nezmeškejte tento termín! Žádosti na vrácení zboží po tomto datu už budou zpoplatněny.

5) Úprava popisu znamená, že na Vaši žádost změníme text popisu, nebo upravíme fotografie. Jelikož ale existují omezení, které pro obsah či formu vyžadují prodejní kanály (např. odkarla.cz, aukro, bazoš, sbazar, annonce atd…) které používáme pro prodej Vašeho zboží, vyhrazujeme si finální rozhodnutí o tom, zda požadované úpravy na Vaši žádost skutečně provedeme. Účtujeme pouze ty úpravy, které na Váš podnět skutečně realizujeme. Poplatek neúčtujeme, pokud se jedná o faktické chyby.